LYS VAN BESTUUR

Area Naam E-pos Sel no. Posbeskrywing
Oos Kaap Ernst de Beer ernst@laeveld.co.za 082 567 1981 Besigheidsontwikkelingsbestuurder
Gauteng, Mpumalanga Liana Steenkamp liana@laeveld.co.za 082 892 7255 Junior Besigheidsontwikkelingsbestuurder
Limpopo Gys Helm (Jnr.) gyshelm@laeveld.co.za 083 358 3651 Besigheidsontwikkelingsbestuurder
Mpumalanga, Limpopo Hennie du Plessis hennie@laeveld.co.za 082 571 6488 Plantvoeding Besigheidsontwikkelingsbestuurder
Mpumalanga, Limpopo Nico Claassens nicoc@laeveld.co.za 082 928 9291 Plantvoeding Besigheidsontwikkelingsbestuurder
Nasionaal Chris Thompson chris@laeveld.co.za 084 555 1350 Markontwikkelings- en Tegniese-ondersteuningsbestuurder
Nasionaal George Prinsloo george@laeveld.co.za 082 903 3921 Besigheidsontwikkelingsbestuurder
Nasionaal Neel Rust neel@laeveld.co.za 012-940 4398 Bedryfshoof
Nasionaal Phillip Venter phillipv@laeveld.co.za 076 430 4847 Plantvoeding en Markondersteuningsbestuurder
Noord Wes Abrie Venter abrie@laeveld.co.za 082 809 5428 Besigheidsontwikkelingsbestuurder
Pretoria Corne Liebenberg corne@laeveld.co.za 083 453 0957 Direkteur: Bemarking
Pretoria Ian Mansfield ian.mansfield@laeveld.co.za 083 325 8540 Hoof van Aankope
Pretoria Jantjie Bouwer jantjie@laeveld.co.za 082 563 2157 Direkteur: Finansies
Pretoria Joe Modiba joe@laeveld.co.za 082 497 1113 Personeeldinamika Bestuurder
Pretoria Johan Mieny warehouse@laeveld.co.za 084 561 0728 Stoor Bestuurder
Pretoria Kenny Smith kenny@laeveld.co.za 072 255 6628 Inligtingstegnologiebestuurder
Pretoria Liezel Allers liezel@laeveld.co.za 083 414 0209 Menslike Hulpbron Bestuurder
Pretoria Nick Liebenberg nick@laeveld.co.za 082 554 7292 Hoof Uitvoerende Beampte
Pretoria Rudi Allers rudi@laeveld.co.za 082 607 0209 Direkteur: Krediet- en Personeelbestuur
Pretoria Wouter Liebenberg wouter@laeveld.co.za 012-940 4398 Finansiële Bestuurder